• CARP EXPERT ADVANCER INTRUDER FEEDER SADA 3,90M

Set Advancer Intruder Feeder 3,9m 50-100g

Najnovšiu sériu Advancer odporúčame nielen tým, ktorí sa oboznamujú s feeder lovom! Advancer je vyrobený z karbónu IM6, vďaka ktorému je blank mimoriadne ľahko ovládateľný, dostatočne pružný, pevný a odolný.

Okrem vynikajúceho blanku má naozaj prepracovanú korkovo-duplonovú rukoväť. To je základnou podmienkou presných náhodov.

Séria je k dispozícii v 2 veľkostiach a má 3-dielnu konštrukciu, čo zaručuje jednoduchú a pohodlnú prepravu k vode, či už autom, na motorke alebo iným dopravným prostriedkom.

Je samozrejme vybavený radom očiek so SIC vložkami, ktorý pomáha dosiahnuť ďaleké náhody, na ktoré odporúčame použiť dostatočne tenký monofilový vlasec s priemerom okolo 0,25 mm.

Držiak navijaka má klasickú závitovú konštrukciu, ku ktorému odporúčame používať navijaky v rozmedzí 40 až 60, a to aj s voľnobežnou brzdou. Má tiež klip na háčik nad držiakom navijaka.

Vrhacia záťaž navijaka bola určená na 50-100 gramov, čo vám umožní pohodlne loviť až do 60-80 metrov na najlepších lovných miestach.

Priemer cievky navijaka Intruder, ktorý je úplne ideálny k prútu a je súčasťou sady, má priemer 60 mm, čo je dostatočne široké na to, aby sa tenký vlasec (0,18-0,22 mm monofil; 0,08 mm pletená) ľahko odvíjal. Má ľahkú, plytkú kovovú cievku, ktorá je odolná, dobre vedie vlasec a nie je potrebné na ňu navíjať stovky metrov vlasca.

Rolnička je opatrená ložiskami, ktoré sa otáčajú pri minimálnom zaťažení a nezastavujú sa ani pri veľkom zaťažení. Estetický preklápač je robustný a nevyzerá ako tenký drôt. Brzda je tradičné riešenie s kovovými-filcovými lamelami, ktorá funguje veľmi dobre. Zvuk brzdy je pomerne hlasný a mnohí rybári to považujú za výraznú výhodu.

Hrúbka hriadeľa je 5 mm, čo mu poskytuje dostatočnú pevnosť. Cievka pracuje pekne a hladko s tradičným riešením tanierového kolesa. Má kľučku, ktorú možno zasunúť jedným pohybom, a je vyrobená z rovnakého materiálu ako telo navijaka.

Ideálny darček pre tých, ktorí hľadajú feederový prút a navijak za dobrú cenu, alebo aj pre začínajúcich rybárov, ktorí hľadajú skutočne nekompromisné vybavenie.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

CARP EXPERT ADVANCER INTRUDER FEEDER SADA 3,90M

  • Výrobca: Carp Expert
  • Kód produktu: CARP EXPERT ADVANCER INTRUDER FEEDER SADA 3,90M
  • Dostupnosť: 1
  • 67.90€
  • 46.00€

  • Bez DPH: 38.33€